Çelikhan Tütünü

Çelikhan Tütünü

Sigara doğası gereği sağlığınıza zararlı bir içecektir. İthal gelen sigaralar içerisinde binlerce zehirli madde bulunur ve her nefesiniz bu sigaralar sizi kanser hastalığına biraz daha yaklaştırır. Adıyaman tütünü de ömrünüzü uzatmaz fakat içerisinde hiçbir şekilde zehir, kimyasal madde barındırmaz. Sadece Çelikhanın dağlık bölgelerinden çıkan organik tütünü yakma yöntemi ile içmiş olursunuz. Normal sigaralarda da size zevk veren şey tütündür geriye eklenen kimyasal maddeler tütünün bozulmaması ve sizi bağımlı yapmak için konur. Aslında her ithal sigara bir sentetik uyuşturucu maddesi diyebiliriz fakat sigara baronların buna rağmen sigarayı daha az zararlı ve tütünü daha zararlı göstererek maddi güçleri sayesinde algı oyunları yapmaktadırlar.

çelikhan tütünü Toptan yada perkande almak için iletişime geçiniz..

Adıyaman Tütünü

Adıyaman tütününü düzenli olarak kullananlar bileceklerdir ki bu tütün asla boğazınızı yormaz ve yıpratmaz. Diğer tüm tütün ve sigaları düzenli kullanan kişilerde balgam üretme sorunu görünür. Bunun sebebi is tütünün kalitesizliği ve içerisindeki kimyasal maddelerin çokluğudur. Bu kimyasal maddelerin keyif ile hiçbir alakası olmamakla beraber direkt olarak ciğerinizde geri dönüşü olmayan hasarlar meydana getirirler. Adıyaman tütünü ise sadece zevk verir ve vücudunuzda zarara yol açmaz. Ayrıca tiryakiliği de zevkten gelir, vücudunuz Adıyaman Tütününe kesinlikle bağımlı olmaz zira içinde hiç kimyasal madde bulunmamaktadır. Siz sadece keyiflendiğinizde ve içmek istediğinizde Adıyaman Çelikhan tütününü tüketirsiniz.

Orijinal Adıyaman tütününü alacağınız tütüncüye güvenmiyorsanız yanınızda daha önce bu tütünün gerçeğini içmiş bir arkadaşınızı götürün. Tütün mevsimsel değişiklikler itibariyle görüntü ve kokusu ile sizi yanıltabilir fakat tadıyla asla yanıltmaz. Normal bir içici dahi Adıyaman tütünü ile diğer tütünler arasındaki farkı göz kapalı söyleyebiliriz. Çelikhan tütünün  damakta bıraktığı zevki 1 kere alanlar ne bir daha ithal marka sigara içiyor ne de başka bir tütüne şans veriyor.

Tütünü Muhafaza Etmek
Adıyaman Çelikhan Tütünü diğer tüm tütünler gibi kuru cam bir kavonozda muhafaza edilmelidir. İçeriye hava girmemesi tütünün çok daha uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır.